NEWS

Nový desing (ZDE)
Fourteen days with Akatsuki- 6. kapitola ZDE
Již nejsem Nyuu, ale ... ehm... CoralineSama Phantomhive- Michaelis no Akatsuki :D

jůůů^^


We love Aro! =D

26. ledna 2010 v 7:38 | Nyuu! |  Bettie's diary

TENTO ČLÁNEK BYL PSÁN VČERA, A JE ZA VČEREJŠEK. DNESKA BYL POUZE PŘIDÁN.
Dneska cool den =D A zase mu velí již tam známé heslo "Aro je sexy!" btw. To je moje ruka =D


Takže... hned první přestávku dneska jsem Bananmenovi sebrala krabičku na svačinu a odmítala mu jí vrátit, dokud neřejne že je Aro sexy. Bojovala statečně, ale vyhrála jsem. Krabičku jsem jí nevydala, i když sjem utrpěla nesčetně úrazů ( zarytý nehty do rukou, modřina na břiše, odřenej loket =D) Krabičku jsem jí nedala až do konce přestávky. Pak jsme šli na chodbu, kdy byla Vali, Kačka, Sabča, pár kluků a nějaký terciánky. Řekla jsem Bananmenovi: Zařvi těď, že je Aro sexy, nebo si tu krabičku vezmu domů! =D No, a tak se po chodbě rozlehl Bananemnův hlas hlásající, jak je Aro hrozně sexy. Dala jsem jí zpátky krabičku, a byla jsem ráda, že jsem to z ní konečně dostala. Ale to nekončí, pak byla čeština. No, tak jsem Bananamenovi vzala čtvrtky (jako papíry, né že bych mu ukradla den v týdnu =D) pod stejnou podmínkou, kterou teĎ už radši splnil, když jsem s nima začala tancovat břišní tance =D Potom jsem ale zjistila, že mi od výtvarky zbya v lavici jedna čtvrtka. Tak jsem na ní napsala velký nápis "We love Aro!" pak jsem to celou hodinu vybarvovala, protože to bylo vážně velký. No, a potom jsem se vydala na chodbu s timhle transparentem nad hlavou =D Všichni se na mě koukali jako na debila, a když jsem ještě měla triko se symbolem Volturi, tak jsem musela vážně vypadat, jako totální maniak =D Potom mi ho Pepa roztrhnul, takže jsem ho napadla a nakopla do koulí =D Aro by ze mě měl radost^^ Jsem ho takhle krásně pomstila =D Pak jsem Pepovi ještě odkopla aktovku kamsi do neznáma, a když mu z ní ještě vypadla šunka, to byl výtlem neskutečnej =D Pak jsme ještě vymejšeleli, co by se stalo, kdyby se Bananamen setkal s prezidentem, navštívil Louvre atd =D Tady jsou ty nejlepší výplody:

Jak Bananmen navštívil prezidenta:

Najprve by si vytáhl z batohu demoliční kouli (tu on pořád nosí při sobě, to je na dlouhý vyprávění =D)a nechtěně skolil veškerou ochranku. Prezidentovi by místo květiny nabídl nedaleko utrženou kopřivu, kterou by prezident radši přijal. Pak by šli na slavnostní večeři. Nejprve by se Bananmen pokusil polívku konzumovat vidličkou. V jeho snažení jsme ho ale přerušili my, které jsme na něj mávali oknem. Bananmen chtěl také mávat, tak zvednul ruku, ale bohužel jí zvedl moc náruživě, a ktomu v ní měl vydličku, tak jí zabodnul prezidentovi do oka =D pak by se mu omlouval a jak by při tom tak náruživě máchal rukama, tak by skolil nejdražší pozlacenou sochu v sále, která se rozpadla na tisíce kousíčků. Toho už měl prezident dost, a aby se Bananmena zbavil, dal mu letenky do Paříže, a dvě volné vztupenky do Louvru.


Část druhá: Bananamen v Paříži

Bananemnova cesta do letadla proběhla celkem v klidu, až na těch pár důchodkyní, které skolil svým zavazadlem. Když už bude v letadle, rozhodne si zajít na záchod. Cestou skosí chudáka letušku, která vyleje veškeré možné nápoje na nejbližšího nevrlého staříka. Bananmen ale neskončil, spletl si dveře k záchodu s pilotní kabinou. Když tam dorazil, piloti se nastačili divit, ale jelikož měl Bananmen dnes velice vysoký rolák, mysleli si že je to terorista, a tak ho pustili k řízení. Bananmen neotálel, a napálil to do nejbližší eiffelovky. Nakonec to teda nějak uřídil na letiště a vystoupil. Na výdeji zavazadel si vezme všechny zavazadla, který jen můůže, jenom né to jeho =D Pak se teda rozhodne jít do Louveru. V Louveru je několik upozornění
Nevztupujte se zmrzlinou!
K obrazům se na metr nepřibližujte!
Zákaz kouření!
Zákaz focení s bleskem!

Ale jelikož Bananamen neumí francouzky, tak vkročí. Nejprve si vytáhne obrovský fotoaparát, a všechny přítomné oslepí svým mega- bleskem. Dále si zapálí uprostřed muzea. Ptom vytáhne jahodovej nanukovej dort, posadí se přímo pod Monu Lisu a začne ho náruživě konzumovat. Jelikož to rozbryndal všude kolem, tak toho ochranka už měla dost. Přišla tam a řekla: "Žádáme vás, aby jste opustila prostor muzea." Tak Bananmen típnul cigaretu o Monu LIsu (přímo doprostřed čela) a odešel =D Cestou z muzea se stavil v obchudzu se sklem a porcelánem. Ale Bananamen měl extrémně mega baťoh, ve kterém měl svojí demoličním kouli. Tak tam Bananamen vkročil. Prodavačka se vyděsila, protože už Bananamen málem něco schodil, a zakřičela: "Pozor!" bananmen se rychle otočil s výkřikem "Kde?" čímž skolil tu nejdražší vázu. prodavačka upadla do bezvědomí, a Bananmen neustále hledal nebezpečí tak vehementně, že nakonec rozbil úplně všechno. A pak odešel. Rozhodl se ale zajít si do restaurace. Šel do té najdražší, a pronesl: "Já bych chtěla guláš, s chlebem!" Když nemají guláš, tak rozhořččně odejde. A tak končí jeho výlet v Paříži.

Příště! Bananmen v divadle! =D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 GrAphC-TeRuLa twOj€ miŁující affs..<33 GrAphC-TeRuLa twOj€ miŁující affs..<33 | Web | 26. ledna 2010 v 13:34 | Reagovat

DObrééé..hezk y napsáno to aero je sexy..:D :P

2 ♣Alenka♣ ♣Alenka♣ | Web | 26. ledna 2010 v 14:08 | Reagovat

Kráný blog :-)

3 draculia draculia | Web | 26. ledna 2010 v 17:04 | Reagovat

Tady chcípam, jak jsme to vymejšleli, ty výtlemy, pak bude Bananamen v divadle, n ej. je ten vozíčkář, a pak?Sopouchovo svatba, nojo, jdu Ti poslat to Lornovo jméno!..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama