NEWS

Nový desing (ZDE)
Fourteen days with Akatsuki- 6. kapitola ZDE
Již nejsem Nyuu, ale ... ehm... CoralineSama Phantomhive- Michaelis no Akatsuki :D

jůůů^^


Nyuu/ Lucy Životopis

19. ledna 2010 v 16:56 | Nyuu! |  Elfen Lied

Když byla malá, nikdo se s ní pořádně nekamarádil, všichni se jí posmívali za její rohy. Jednou ale na svém oblíbenémmístě našla štěňátko, které s ní začalo kamarádit. Nosila mu zbytky od oběda, a měla ho ráda. Jedni kluci, ti, kteří jí pořád šikanovali se o něm dozvěděli a nemilosrdně ho umlátili k smrti vázou od lilie. Toho už ale měla Lucy dost a probudil se v ní diclonius. během chvilky byli všichni kluci mrtví.

Elfen_Lied_Ep_8_Lucy.jpg Nyuu image by laurajayne0

Rozhodla se, že už nikdy nebude věřit lidem, protože to právě její kamarádka klukům o štěněti řekla. když ale zase jednou byla na svém oblíbeném místě, uslyšela melodii (zde) která šla z Koutova hrací zkříňky. Kouta se jí představil, ale ona mu nechtěla věřit. Když ale řekl, že se mu její rohy zdají perfektní, domluvili se, že se setkají znovu. A tak se setkávali, až byli nejlepší kamarádi.


Lucy se ale do něj zamilovala. Jednou jí Kouta řekl, že musí jít na nějaký festival s příbuzným. Lucy žárlila, a tak se ho zeptala, jestli je ten příbuzný holka nebo kluk. A on jí lhal, jelikož šel se svou sestřenicí Yukou, protože nechtěl zranit její city. Řekl tedy že kluk, a Lucy řekla, že ho přijde vyprovodit. Když tam ale přišla, viděla Koutu jak objímá Yuku, a samozřejmě tomu přikládala mnohem větší význam, než to mělo. Nějaký člověk do ní strčil a ona upadla. Zdál se jí živý sen, a její vnitřní já jí řeklo, ať zabíjí, že jí na to dá moc. Lucy to přijala, protože měla neuvěřitelnou zlost, a chtěla Yuku zabít za to, že jí "ukradla" Koutu. Tak Lucy vyvraždila celé tržiště, ale Kouta ani Yuka to neviděli. Viděla to jenom Koutova malá sestřička Kanae. ta to hned Koutovi šla říct, ale ten jí nevěřil. Potom, když jeli vlakem, uviděli, že tam Lucy také sedí. Kanae do ní strčila, protože věděla, že vraždí a kouta jí za to hodně vynadal, dokonce jí jednu vrazil. Ale ne nadarmo se říká: Poslouchejte svoje mladší sourozence, Lucy je všude! (sice s to neříká, ale co xD) Ve chvilce byla Kanae i Koutův otec napůl.


Kouta se jí ptal, proč to dělá, když jsou kamarádi. A Lucy mu řekla, že je naživu jen proto, že jsou kamarádi. Chtěla zabít i Yuku ale Kouta jí zarazil.

O pár let později, si našla další kamarádku, o té nevíme vůbec nic. Ale to už jí byla v patách ta prapodivná armáda dicloniusy hledající. když jí našli, zrovna byla se svou kamarádkou. Její kamarádka ale měla čepici, takže si mysleli, že je taky diclonius, a tak do ní jeden voják střelil. Kurama jí nabídl, že pokud se dobrovolně vzdá, její kamarádku zachrání.


Ona se tedy, vzdala, a slíbila Kuramovi, že ho nezabije. Kamarádka ale stejně umřela. Lucy už to ale nebavilo, tak se rozhodla, že uteče ze svojí cely, terá měla číslo 3, myslím. A tak se do toho dala.


Vojákum usekala co mohla, a probojovala se až ven. Kuramu samozřejmě nezabila, jeko jediného, protože drží slovo. Když už ale byla venku, jeden voják jí střelil do hlavy, což jí ale nezabilo. Jen spadla do moře, a ztratila paměť.

Moře jí vyplavilo na pláži, kde se zrovna procházeli Yuka s Koutou. Divili se, co tam dělá, ale ona se rozběhla pryč, a upadla. Jediný zvuk, který vydávala byl Nyuu!. Kouta s Yukou se rohodli, že se jí ujmou a pojmenovali jí Nyuu, podle zvuku, co vydává. Tak u nich v pohodě bydlela, nikdo ani netušil, že její druhá osobnost je nebezpečná a vraždící Lucy, ani ona sama ne. Ale jednou pro ní Kurama vyslal Nanu, která jí měla přivést, nebo i zabít, pokud to jinak nepůjde. Nana je také diclonius, a dicloniusové dokážou navzájem vycítit svojí přítomnost. Takyže jí Nana našla, a z Nyuu se na chvíli zase stala ta stará Lucy. Naně usekla veškeré možné končetiny, u čehož byla přítomná malá Mayu, ale o ní až příště =)


Tak mohla Lucy utéct. Po chvíli se z ní stala zase naše malá mílá roztomilá Nyuu. Když šla ale s Yukou a Koutou do školy, odchizil jí tam převelice zlý profesor, který chtěl společně s ní ovládnout lidstvo, protože měl taky rohy. Nyuu uspal, ale Lucy ne. Tak ho Lucy zabila, a utekla. Kouta s Yukou jí zase našli, opět jako Nyuu. To už toho ale měl Kurama dost, a povolal proti ní neslisnějšího dicloniuse. Mariko. Ta nejprve málem zabila Nanu, a pak i málem zabila Lucy. To už se Luciina osobnost obrátila úplně, a už nebyla Nyuu ale Lucy. Kouta si vzpomněl, kdo mu zabil sestřičku, částečně k tomu i pomohlo, když viděl, jak v přátomnosti Lucy vojákum lítaj hlavy pryč byz jakékoli příčiny. I přesto jí ale miloval. Lucy ale napochodovala vojákum přímo do náruče a nechala se rozstřílet. nevím proč, asi aby nezabili Koutu nebo někoho jiného blízkého. Zmínila jsem se, že když jako Nyuu bydlela u Kouty, opravovala staré rozbité hodiny? Nezmínila. Na úplném konci ty hodiny udeřili přesně 12:00 odpoledne, někdo zaklepal na dveře. Kouta se divil, že hodiny jdou. Za dveřmi se rýsovalo něco jako stín Lucy, ale jelikož v tu chvíli to zkončilo, jako úplně zkončilo, tak se to nikdy nedozvíme =) Jestli přežila, nebo ne. Já osobně doufám, že jo.
Lucy má čtyři vektory s dosahem dva až tři metry.
Hlasujte v anketě.

Nyuu!!


Fotky:


Boj Lucy and Nana

elfen_lied_05.jpg Kouta and Nyuu kiss image by Kat_Dark_Shadow
Lucy s Koutou, těsně před tím, než se nechala rozstřílet =)


Lucy jako malá


Nyuu!!


Oficiální plakát Elfen Lied =)

lucyeating.jpg lucy nyuu elfen lied image by areesha_cutie

Nyuu! Kdo by jí neměl rád =)

lucy.jpg Nyuu image by morwen7

A Nyuu ze všech stran :)

P.S. Kdo zkopíruje tenhle text, kterej jsem psala asi hodinu a ktomu se mi chce příšerně na záchod, tak na něj pošlu Volturiovi a Mariko k tomu!!! =)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Monchi Monchi | Web | 19. ledna 2010 v 21:34 | Reagovat

Jsi krutáá, takovej mega dlouhej životopis :D Jsi vlastně odvypráběla skoro celý anime :D Takej spoiler tady :D
___*Thumbs up*^^

2 Mao-chan サスケと真央 Mao-chan サスケと真央 | Web | 24. ledna 2010 v 6:09 | Reagovat

^^ neodpustím si ááá slohově nic moc ale na to se při tomto až tak moc nehledí ^^ jinak o tom konci (spekulativní) osobně si myslím že Lucy zemřela a na konci se oběvil její duch XDD ále to je názor osobně taky doufám že žije ^^

3 hakira uzimoshi hakira uzimoshi | Web | 28. června 2010 v 20:28 | Reagovat

Elfen lied best 4ever!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama